Pojemnik GN 1/2 - perforowany - 530x325 mm wysokość 40 mm | Hendi 802441
dodaj do przechowalni
802441
Opis
| Numer katalogowy | 802441 |
|---|---|
| Producent | Hendi |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 530 mm |
| Głębokość | 325 mm |
| Wysokość GN / Rodzaj | 40 mm |
| Grubość | 0,7 mm |
| Pojemność | 2 l |
| Temperatura minimalna | -40 °C |
| Temperatura maksymalna | 300 °C |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Rozmiar blachy | GN 1/2 |
| GN perforowany | Tak |
| Linia GN | Profi Line |
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.