Pojemnik GN 1/1-150 perforowany | Bartscher A101150 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | A101150 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 530 mm |
| Głębokość | 325 mm |
| Wysokość GN / Rodzaj | 150 mm |
| Pojemność | 21 l |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Rozmiar blachy | GN 1/1 |
| Piętrowanie | Tak |
| Przystosowanie do kuchni mikrofalowych | Nie |
| Przystosowanie do piekarników | Tak |
| Przystosowanie do pieców konwekcyjno-parowych | Tak |
| GN perforowany | Tak |
| GN z uchwytami | Nie |
| Mycie w zmywarce | Tak |
| Waga | 1.55 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.