Podstawa serwisowa do kawy 1190 | Bartscher 190153 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 190153 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Model | 1190 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 440 mm |
| Głębokość | 340 mm |
| Wysokość | 145 mm |
| Waga | 1.15 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.