Podstawa otwarta 650 szer. 700 st. CrNi | Bartscher 112121 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 112121 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 700 mm |
| Głębokość | 535 mm |
| Wysokość | 560 mm |
| Materiał wykonania | stal niklowo-chromowa |
| Waga | 12.40 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.