Podstawa AT90-120VR | Bartscher 115083 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 115083 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 535 mm |
| Głębokość | 595 mm |
| Wysokość | 590 mm |
| Wewnętrzna szerokość | 438 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 315 mm |
| Liczba półek | 4 szt. |
| Waga | 10.80 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.