Podstawa AT400 | Bartscher 115085 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 115085 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 833 mm |
| Głębokość | 673 mm |
| Wysokość | 844 mm |
| Liczba półek | 4 szt. |
| Rozmiar blachy | 600x400 mm |
| Waga | 12.40 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.