Podgrzewacz do frytek 12-150 | Bartscher A114002 B
dodaj do przechowalni
Opis
Podgrzewacz do frytek Bartscher
Podgrzewacz do frytek utrzyma temperaturę frytek odpowiednią do podania. W podgrzewanej komorze z blachą ociekową frytki pozostają ciepłe i chrupiące. Do urządzenia można dokupić lampę grzewczą A114003, przystosowaną do montażu na podgrzewaczu. Takie kompleksowe rozwiązanie zapewnia dodatkowe, górne źródło ciepła. Niewielkie rozmiary urządzenia, łatwe sterowanie i duża funkcjonalność sprawiają, że niemiecki sprzęt marki Bartscher doceniany jest kucharzy i restauratorów na całym świecie.
Wykonanie
Pogrzewacz wykonany jest ze stali nierdzewnej, dzięki czemu urządzenie jest odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwe do utrzymania w czystości. Posiada ogrzewaną komorę o głębokości 150 mm, która przy podstawie posiada specjalną wyjmowaną blachę ociekową na tłuszcz. Rozmiar komory ma format ½ GN, czyli . Sterowanie odbywa się za pomocą pokrętła.
| Numer katalogowy | A114002 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Model | 12-150 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 270 mm |
| Głębokość | 350 mm |
| Wysokość | 220 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 350 W |
| Waga | 5.50 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.