Płyta indukcyjna ITH 80-320 | Bartscher 105978 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 105978 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 500 mm |
| Głębokość | 540 mm |
| Wysokość | 235 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 8 kW |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 1 |
| Kolor | srebrny |
| Waga | 19.30 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.