Płyta grzewcza WP450 | Bartscher 114361 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 114361 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 900 mm |
| Głębokość | 450 mm |
| Wysokość | 64 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 450 W |
| Temperatura minimalna | 35 °C |
| Temperatura maksymalna | 95 °C |
| Waga | 9.30 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.