Płyta grzewcza WP300 2/1 | Bartscher 114357 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 114357 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | aluminium, szkło |
| Szerokość | 670 mm |
| Głębokość | 550 mm |
| Wysokość | 40 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 300 W |
| Temperatura minimalna | 30 °C |
| Temperatura maksymalna | 95 °C |
| Waga | 5.90 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.