Płyta grzewcza WP1200 | Bartscher A114365 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | A114365 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 730 mm |
| Głębokość | 215 mm |
| Wysokość | 62 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 1200 W |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 2 |
| Waga | 4.00 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.