Płyta grillowa gazowa ryflowana chromowana - 2 strefy grzewcze | FTRC 90/80 G | Redfox 00028584
dodaj do przechowalni
Opis
FTRC 90/80 G to gazowa płyta grillowa o 2 strefach grzewczych zamontowana na podstawie. Jej powierzchnia robocza jest ryflowana, wykonana ze specjalnej, trudnościeralnej stali chromowanej.
Wykonanie
Płyta grillowa wykonana jest w całości z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Płyta ma wymiary 710x650 mm i jest 15-mm grubości, co gwarantuje idealne rozprowadzenie i utrzymywanie temperatury. Jej chromowanie gwarantuje lepszą użyteczność, trwałość, możliwość cięcia bezpośrednio na płycie, czyszczenie i kontrolę ciepła.
Zasilanie
Kuchnia zasilana jest gazem ziemnym (NG) lub gazem propan-butan (LPG). Palnik ma zapłon piezzo – naciśnięcie przycisku podpala strumień gazu.
Funkcjonalność
2 pola grzewcze są osobno sterowane przy pomocy ergonomicznych pokręteł z ochroną IPX4. O trybie pracy urządzenia informują lampki kontrolne. Przyspawana na stałe osłona antybryzgowa, a także szuflada na tłuszcz zwiększają bezpieczeństwo oraz ułatwiają zachowanie higieny wokół urządzenia.
| Numer katalogowy | 00028584 |
|---|---|
| Producent | Redfox |
| Model | FTRC 90/80 G |
| Gwarancja | 2 lata (pod warunkiem instalacji przez autoryzowany serwis oraz rejestracji urządzenia) |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 800 mm |
| Głębokość | 900 mm |
| Wysokość | 900 mm |
| Zasilanie | Gaz |
| Moc gazowa | 16 kW |
| Temperatura minimalna | 60 °C |
| Temperatura maksymalna | 300 °C |
| Waga | 120.00 kg |

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.