Płyta grillowa gazowa nastawna - gładka chromowana | FTLT - 712 GS | RM Gastro 00026869
dodaj do przechowalni
Opis
FTLT - 712 GS to gazowa płyta grillowa nastawna. Jej powierzchnia robocza jest gładka, wykonana ze specjalnej, trudnościeralnej stali chromowanej SUPERCHROM.
Wykonanie
Płyta robocza ma wymiar 1150x510 mm i 15-mm grubość, co gwarantuje idealne rozprowadzenie i utrzymywanie temperatury. Urządzenie ma 2 pola grzewcze, które są osobno sterowane przy pomocy ergonomicznych pokręteł. O trybie pracy urządzenia informują lampki kontrolne. Przyspawana na stałe osłona antybryzgowa, a także szuflada na tłuszcz zwiększają bezpieczeństwo oraz ułatwiają zachowanie higieny wokół urządzenia. Płytę można zestawić z podstawą otwartą lub szafkową.
Chromowana płyta SUPERCHROM jest nieprzywieralna. Gwarantuje lepszą użyteczność, trwałość, możliwość cięcia bezpośrednio na płycie, łatwiejsze czyszczenie, kontrolę ciepła. Powoduje mniejszą emisję ciepła, tym samym mniejsze zużycie energii.
Zasilanie
Płyta zasilana jest gazem ziemnym (NG) lub gazem propan-butan (LPG). Urządzenie dostarczane jest z zamontowanymi dyszami na gaz ziemny GZ-50 + dysze na PB. Palnik ma zapłon piezzo – naciśnięcie przycisku podpala strumień gazu. Płomień jest pilotujący (pilot flame).
| Numer katalogowy | 00026869 |
|---|---|
| Producent | RM Gastro |
| Model | FTLT - 712 GS |
| Gwarancja | 2 lata (pod warunkiem instalacji przez autoryzowany serwis oraz rejestracji urządzenia) |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 1200 mm |
| Głębokość | 700 mm |
| Wysokość | 280 mm |
| Zasilanie | Gaz |
| Moc gazowa | 21 kW |
| Waga | 120.00 kg |

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.