Płyta grillowa gazowa gładko-ryflowana | FTHR 90/80 G | Redfox 00028579
dodaj do przechowalni
Opis
Gazowa płyta grillowa Redfox
Płyta grillowa z powierzchnią w połowie gładką i w połowie ryflowaną to wyjątkowe urządzenie umożliwiające bezpośrednie grillowanie lub smażenie potraw na powierzchni roboczej przy wykorzystaniu energii gazu. Płyta należy do linii Redfox 900. Znajduje się na podstawie na nóżkach pasującej do pozostałych urządzeń z tej serii.
Wykonanie
Płyta grillowa gazowa w całości została wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz jest łatwa w zachowaniu czystości. Płyta robocza wykonana jest ze stali o grubości 15 mm. Wysoka jakość wykonania to nie jedyny atut urządzenia. Producent zadbał także o wyjątkową jakość bezpieczeństwa, dlatego płyty grillowe z linii 900 zostały wyposażone w wysoką zdejmowaną osłonę o grubości 1,5 mm zapewniającą utrzymanie higieny.
Funkcjonalność
Dla zachowania wyjątkowego komfortu użytkowania płyty grillowe Redfox zostały wyposażone w ergonomiczne pokrętła z ochorną IPX4 umożliwiające dokładne sterowanie temperaturą powierzchni roboczej. Ciepło rozprowadza się równomiernie i idealnie nagrzewa całą powierzchnię. Urządzenie zasilane jest gazem i posiada zapalanie typu Piezzo. Jego moc gazowa wynosi 16 kW. Gładko - ryflowana powierzchnia robocza o powierzchni 710x650 mm umożliwia osiągnięcie temperatury do 300°C. Pozwala to na szybkie przygotowywanie wszystkich rodzajów mięs.
Płyta grillowa Redfox jest również łatwa w zachowaniu czystości. Zainstalowanie otworu na tłuszcz i odpadki oraz pojemnika na tłuszcz sprawia, że powierzchnia robocza jest zawsze higienicznie czysta, a wszystkie zabrudzenia są łatwe do usunięcia.
| Numer katalogowy | 00028579 |
|---|---|
| Producent | Redfox |
| Model | FTHR 90/80 G |
| Gwarancja | 2 lata (pod warunkiem instalacji przez autoryzowany serwis oraz rejestracji urządzenia) |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 800 mm |
| Głębokość | 900 mm |
| Wysokość | 900 mm |
| Zasilanie | Gaz |
| Moc gazowa | 16 kW |
| Temperatura minimalna | 60 °C |
| Temperatura maksymalna | 300 °C |
| Waga | 120.00 kg |

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.