Płyta grillowa gazowa gładka - trzy strefy grzewcze | FTL - 712 G3 | RM Gastro 00026845
dodaj do przechowalni
Opis
FTL - 712 G3 to gazowa płyta grillowa o 3 strefach grzewczych zamontowana na otwartej szafce. Jej powierzchnia robocza jest gładka, wykonana ze specjalnej, trudnościeralnej stali.
Wykonanie
Płyta grillowa wykonana jest w całości z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Płyta jest 15-mm grubości, co gwarantuje idealne rozprowadzenie i utrzymywanie temperatury. Urządzenie posiada 3 osobno regulowane strefy grzewcze. Zamontowane jest na otwartej szafce.
Zasilanie
Kuchnia zasilana jest gazem ziemnym (NG) lub gazem propan-butan (LPG). Urządzenie dostarczane jest z zamontowanymi dyszami na gaz ziemny GZ-50 + dysze na PB. Palnik ma zapłon piezzo – naciśnięcie przycisku podpala strumień gazu. Płomień jest pilotujący (pilot flame).
Funkcjonalność
3 pola grzewcze są osobno sterowane przy pomocy ergonomicznych pokręteł, co znacznie ogranicza zużycie gazu, w przypadku potrzeby użycia w danym momencie tylko jednej lub dwóch z nich. O trybie pracy urządzenia informują lampki kontrolne. Przyspawana na stałe osłona antybryzgowa, a także szuflada na tłuszcz zwiększają bezpieczeństwo oraz ułatwiają zachowanie higieny wokół urządzenia.
Zdjęcie poglądowe.
| Numer katalogowy | 00026845 |
|---|---|
| Producent | RM Gastro |
| Model | FTL - 712 G3 |
| Gwarancja | 2 lata (pod warunkiem instalacji przez autoryzowany serwis oraz rejestracji urządzenia) |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 1200 mm |
| Głębokość | 700 mm |
| Wysokość | 900 mm |
| Zasilanie | Gaz |
| Moc gazowa | 21 kW |
| Wymiary powierzchni roboczej | 1160x510 mm |
| Waga | 154.00 kg |

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.