Płyta grillowa gazowa chromowana | FTRC 90/40 G | Redfox 00028583
dodaj do przechowalni
Opis
Gazowa płyta grillowa chromowana Redfox
Płyta grillowa z ryflowaną powierzchnią roboczą to wyjątkowe urządzenie umożliwiające bezpośrednie grillowanie lub smażenie potraw na powierzchni roboczej przy wykorzystaniu energii gazu. Dzięki chromowanej powierzchni jest bardzo lśniąca i wygląda elegancko. Płyta należy do linii Redfox 900. Znajduje się na podstawie na nóżkach pasującej do pozostałych urządzeń z tej serii.
Wykonanie
Płyta grillowa gazowa w całości została wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz jest łatwa w zachowaniu czystości. Płyta robocza wykonana jest ze stali o grubości 15 mm, a jej powierzchnia jest chromowana. Wysoka jakość wykonania to nie jedyny atut urządzenia. Producent zadbał także o wyjątkową jakość bezpieczeństwa, dlatego płyty grillowe z linii 900 zostały wyposażone w wysoką zdejmowaną osłonę o grubości 1,5 mm zapewniającą utrzymanie higieny.
Funkcjonalność
Dla zachowania wyjątkowego komfortu użytkowania płyty grillowe Redfox zostały wyposażone w ergonomiczne pokrętła z ochorną IPX4 umożliwiające dokładne sterowanie temperaturą powierzchni roboczej. Ciepło rozprowadza się równomiernie i idealnie nagrzewa całą powierzchnię. Urządzenie zasilane jest gazem i posiada zapalanie typu Piezzo. Jego moc gazowa wynosi 8 kW. Ryflowana powierzchnia robocza o powierzchni 310x650 mm umożliwia osiągnięcie temperatury do 300°C. Umożliwia to szybkie przygotowywanie wszystkich rodzajów mięs.
Płyta grillowa Redfox jest również łatwa w zachowaniu czystości. Zainstalowanie otworu na tłuszcz i odpadki oraz pojemnika na tłuszcz sprawia, że powierzchnia robocza jest zawsze higienicznie czysta, a wszystkie zabrudzenia są łatwe do usunięcia.
| Numer katalogowy | 00028583 |
|---|---|
| Producent | Redfox |
| Model | FTRC 90/40 G |
| Gwarancja | 2 lata (pod warunkiem instalacji przez autoryzowany serwis oraz rejestracji urządzenia) |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 400 mm |
| Głębokość | 900 mm |
| Wysokość | 900 mm |
| Zasilanie | Gaz |
| Moc gazowa | 8 kW |
| Temperatura minimalna | 60 °C |
| Temperatura maksymalna | 300 °C |
| Waga | 68.00 kg |

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.