Płyta grillowa gazowa chromowana - 1/3 ryflowana, 2/3 gładka - trzy strefy grzewcze | FTLR - 712 GS3 | RM Gastro 00026848
dodaj do przechowalni
Opis
FTLR - 712 GS3 to gazowa płyta grillowa o 3 strefach grzewczych zamontowana na otwartej szafce. Jej powierzchnia robocza w 1/3 ryflowana, i w 2/3 gładka, wykonana ze specjalnej, trudnościeralnej stali chromowanej.
Wykonanie
Płyta grillowa wykonana jest w całości z wysokiej jakości stali SUPERCHROM. Płyta jest 15-mm grubości, co gwarantuje idealne rozprowadzenie i utrzymywanie temperatury. Chromowana płyta SUPERCHROM rozwiązuje wszystkie dotychczasowe ograniczenia tradycyjnych płyt chromowanych: gwarantuje lepszą użyteczność, trwałość, możliwość cięcia bezpośrednio na płycie, czyszczenie, kontrolę ciepła.
Zasilanie
Kuchnia zasilana jest gazem ziemnym (NG) lub gazem propan-butan (LPG). Urządzenie dostarczane jest z zamontowanymi dyszami na gaz ziemny GZ-50 + dysze na PB. Palnik ma zapłon piezzo – naciśnięcie przycisku podpala strumień gazu. Płomień jest pilotujący (pilot flame).
Funkcjonalność
3 pola grzewcze są osobno sterowane przy pomocy ergonomicznych pokręteł, co znacznie ogranicza zużycie gazu, w przypadku potrzeby użycia w danym momencie tylko jednej lub dwóch z nich. O trybie pracy urządzenia informują lampki kontrolne. Przyspawana na stałe osłona antybryzgowa, a także szuflada na tłuszcz zwiększają bezpieczeństwo oraz ułatwiają zachowanie higieny wokół urządzenia.
Zdjęcie poglądowe.
| Numer katalogowy | 00026848 |
|---|---|
| Producent | RM Gastro |
| Model | FTLR - 712 GS3 |
| Gwarancja | 2 lata (pod warunkiem instalacji przez autoryzowany serwis oraz rejestracji urządzenia) |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 1200 mm |
| Głębokość | 700 mm |
| Wysokość | 900 mm |
| Zasilanie | Gaz |
| Moc gazowa | 21 kW |
| Waga | 154.00 kg |

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.