Płyta grillowa gazowa - 1/2 gładka, 1/2 chromowana - szafka przelotowa - 2 strefy grzewcze 1100 | FTLR-1110 GS | RM Gastro 00030369
dodaj do przechowalni
Opis
FTLR-1110 GS to gazowa płyta grillowa z linii RM 1100 zamontowana na otwartej szafce przelotowej. Jej powierzchnia robocza jest 1/2 gładka i 1/2 chromowana, wykonana ze specjalnej, trudnościeralnej stali chromowanej.
Wykonanie
Płyta grillowa ma wymiar 760x850 mm i wykonana jest w całości z wysokiej jakości stali SUPERCHROM. Płyta jest 16-mm grubości, co gwarantuje idealne rozprowadzenie i utrzymywanie temperatury. Chromowana płyta oznacza lepszą użyteczność, trwałość, możliwość cięcia bezpośrednio na płycie, łatwiejsze czyszczenie i mniejsze zużycie energii.
Zasilanie
Kuchnia zasilana jest gazem ziemnym (NG) lub gazem propan-butan (LPG). Urządzenie dostarczane jest z zamontowanymi dyszami na gaz ziemny GZ-50 + dysze na PB. Palnik ma zapłon piezzo – naciśnięcie przycisku podpala strumień gazu. Płomień jest pilotujący (pilot flame).
Funkcjonalność
2 pola grzewcze są osobno sterowane przy pomocy ergonomicznych pokręteł. O trybie pracy urządzenia informują lampki kontrolne. Przyspawana na stałe osłona antybryzgowa, a także szuflada na tłuszcz zwiększają bezpieczeństwo oraz ułatwiają zachowanie higieny wokół urządzenia.
Linia 1100
RM 1100 to linia przeznaczona do lokali gastronomicznych, w których przygotowuje się do 400 dań dziennie. Jest pierwszą „przelotową” linią, stworzoną, aby maksymalnie ułatwić dostęp do wszystkich zestawionych urządzeń. To co ją wyróżnia, to wielkość i możliwość ustawienia jako wyspy. Urządzenia z linii są modułowe, mają szerokość 400, 800 oraz 1100 mm i głębokość 550 i 1100 mm. W skład linii wchodzą kuchnie, piekarniki, płyty grillowe, frytkownice, patelnie muli funkcyjne, makaroniarki, szafki. Niektóre urządzenia są obustronne, więc świetnie sprawdzą się ustawione w centralnej części pomieszczenia.
| Numer katalogowy | 00030369 |
|---|---|
| Producent | RM Gastro |
| Model | FTLR-1110 GS |
| Gwarancja | 2 lata (pod warunkiem instalacji przez autoryzowany serwis oraz rejestracji urządzenia) |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 1000 mm |
| Głębokość | 1100 mm |
| Wysokość | 900 mm |
| Zasilanie | Gaz |
| Moc gazowa | 24 kW |
| Waga | 190.00 kg |

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.