Płyta grillowa elektryczna ryflowana | FTRT - 712 ET | RM Gastro 00026877
dodaj do przechowalni
Opis
FTRT - 712 ET to elektryczna płyta grillowa nastawna. Jej powierzchnia robocza jest ryflowana, wykonana ze specjalnej, trudnościeralnej stali nierdzewnej.
Wykonanie
Płyta robocza ma wymiar 1160x510 mm i 15-mm grubość, co gwarantuje idealne rozprowadzenie i utrzymywanie temperatury. Przyspawana na stałe osłona antybryzgowa, a także szuflada na tłuszcz zwiększają bezpieczeństwo oraz ułatwiają zachowanie higieny wokół urządzenia. Płytę można zestawić z podstawą otwartą lub szafkową.
Zasilanie
Płyta zasilana jest elektrycznie. Posiada 2 pola grzewcze, które są osobno sterowane przy pomocy ergonomicznych pokręteł, co znacznie ogranicza zużycie prądu, w przypadku potrzeby użycia w danym momencie tylko jednego z nich. O trybie pracy urządzenia informują lampki kontrolne. Temperaturę można regulować w zakresie od 50 do 300 °C.
Zdjęcie poglądowe.
| Numer katalogowy | 00026877 |
|---|---|
| Producent | RM Gastro |
| Model | FTRT - 712 ET |
| Gwarancja | 2 lata (pod warunkiem instalacji przez autoryzowany serwis oraz rejestracji urządzenia) |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 1200 mm |
| Głębokość | 700 mm |
| Wysokość | 280 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 14.8 kW |
| Waga | 114.00 kg |

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.