Płyta grillowa elektryczna nastawna - ryflowana - 2 strefy grzewcze | FTRT - 98 ET | RM Gastro 00028435
dodaj do przechowalni
Opis
FTRT - 98 ET to elektryczna płyta grillowa nastawna. Jej powierzchnia robocza jest ryflowana, wykonana ze specjalnej, trudnościeralnej stali nierdzewnej..
Wykonanie
Płyta robocza ma wymiar 760x680 mm i 16-mm grubość, co gwarantuje idealne rozprowadzenie i utrzymywanie temperatury. Przyspawana na stałe osłona antybryzgowa, a także szuflada na tłuszcz zwiększają bezpieczeństwo oraz ułatwiają zachowanie higieny wokół urządzenia. Płytę można zestawić z podstawą otwartą lub szafkową.
Zasilanie
Płyta zasilana jest elektrycznie. Posiada 2 pola grzewcze, które są osobno sterowane przy pomocy ergonomicznych pokręteł, co znacznie ogranicza zużycie prądu, w przypadku potrzeby użycia w danym momencie tylko jednego z nich. O trybie pracy urządzenia informują lampki kontrolne. Temperaturę można regulować w zakresie od 50 do 300 °C.
| Numer katalogowy | 00028435 |
|---|---|
| Producent | RM Gastro |
| Model | FTRT - 98 ET |
| Gwarancja | 2 lata (pod warunkiem instalacji przez autoryzowany serwis oraz rejestracji urządzenia) |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 800 mm |
| Głębokość | 900 mm |
| Wysokość | 280 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 15 kW |
| Temperatura minimalna | 50 °C |
| Temperatura maksymalna | 300 °C |
| Waga | 103.00 kg |

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.