Płyta grillowa elektryczna nastawna gładka - dwie strefy grzewcze | FTLT - 98 ET | RM Gastro 00026454
dodaj do przechowalni
Opis
FTLT - 98 ET to elektryczna płyta grillowa o 2 strefach grzewczych. Jej powierzchnia robocza jest gładka. Wykonana została ze specjalnej, trudnościeralnej stali nierdzewnej.
Wykonanie
Płyta grillowa wykonana jest w całości z wysokiej jakości stali, a jej powierzchnia robocza wynosi 760x680 mm. 16-mm grubość płyty roboczej gwarantuje idealne rozprowadzenie i utrzymywanie temperatury. Przyspawana na stałe osłona antybryzgowa, a także szuflada na tłuszcz zwiększają bezpieczeństwo oraz ułatwiają zachowanie higieny wokół urządzenia.
Zasilanie
Płyta zasilana jest elektrycznie. Posiada 2 pola grzewcze, które są osobno sterowane przy pomocy ergonomicznych pokręteł, co znacznie ogranicza zużycie prądu, w przypadku potrzeby użycia w danym momencie tylko jednego z nich. O trybie pracy urządzenia informują lampki kontrolne. Temperaturę można regulować w zakresie od 50 do 300 °C.
| Numer katalogowy | 00026454 |
|---|---|
| Producent | RM Gastro |
| Model | FTLT - 98 ET |
| Gwarancja | 2 lata (pod warunkiem instalacji przez autoryzowany serwis oraz rejestracji urządzenia) |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 800 mm |
| Głębokość | 900 mm |
| Wysokość | 280 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 15 kW |
| Temperatura minimalna | 50 °C |
| Temperatura maksymalna | 300 °C |
| Waga | 103.00 kg |

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.