Płyta grillowa elektryczna nastawna chromowana - ryflowana | FTRT-94 ETS | RM Gastro 00028432
dodaj do przechowalni
Opis
FTRT-94 ETS to elektryczna płyta grillowa nastawna z linii RM 900. Jej powierzchnia robocza jest ryflowana, wykonana ze specjalnej, trudnościeralnej stali chromowanej Superchrom.
Wykonanie
Płyta robocza ma wymiar 360x680 mm i 16-mm grubość, co gwarantuje idealne rozprowadzenie i utrzymywanie temperatury. Przyspawana na stałe osłona antybryzgowa, a także szuflada na tłuszcz zwiększają bezpieczeństwo oraz ułatwiają zachowanie higieny wokół urządzenia. Płytę można zestawić z podstawą otwartą lub szafkową.
Chromowana płyta SUPERCHROM jest nieprzywieralna. Gwarantuje lepszą użyteczność, trwałość, możliwość cięcia bezpośrednio na płycie, łatwiejsze czyszczenie, kontrolę ciepła. Powoduje mniejszą emisję ciepła, tym samym mniejsze zużycie energii.
Zasilanie
Płyta zasilana jest elektrycznie i sterowana jest za pomocą ergonomicznych pokręteł. O trybie pracy urządzenia informują lampki kontrolne. Temperaturę można regulować w zakresie od 50 do 300 °C.
| Numer katalogowy | 00028432 |
|---|---|
| Producent | RM Gastro |
| Model | FTRT-94 ETS |
| Gwarancja | 2 lata (pod warunkiem instalacji przez autoryzowany serwis oraz rejestracji urządzenia) |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 400 mm |
| Głębokość | 900 mm |
| Wysokość | 280 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 7.5 kW |
| Temperatura minimalna | 50 °C |
| Temperatura maksymalna | 300 °C |
| Waga | 69.00 kg |

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.