Płyta grillowa elektryczna nastawna 1/3 ryflowana, 2/3 gładka chromowana 900 - trzy strefy grzewcze | FTLRT - 912 ETS | RM Gastro 00028412
dodaj do przechowalni
Opis
FTLRT - 912 ETS to elektryczna płyta grillowa o 3 strefach grzewczych z linii RM 900. Jej powierzchnia robocza jest w 1/3 ryflowana i w 2/3 gładka. Wykonana została ze specjalnej stali chromowanej Superchrom.
Wykonanie
Płyta grillowa wykonana jest w całości z wysokiej jakości stali, a jej powierzchnia robocza wynosi 1105x650 mm. 20-mm grubość płyty roboczej gwarantuje idealne rozprowadzenie i utrzymywanie temperatury. Przyspawana na stałe osłona antybryzgowa, a także szuflada na tłuszcz zwiększają bezpieczeństwo oraz ułatwiają zachowanie higieny wokół urządzenia.
Chromowana płyta SUPERCHROM jest nieprzywieralna. Gwarantuje lepszą użyteczność, trwałość, możliwość cięcia bezpośrednio na płycie, łatwiejsze czyszczenie, kontrolę ciepła. Powoduje mniejszą emisję ciepła, tym samym mniejsze zużycie energii.
Zasilanie
Płyta zasilana jest elektrycznie. Posiada 3 pola grzewcze, które są osobno sterowane przy pomocy ergonomicznych pokręteł, co znacznie ogranicza zużycie prądu, w przypadku potrzeby użycia w danym momencie tylko jednego lub dwóch z nich. O trybie pracy urządzenia informują lampki kontrolne. Temperaturę można regulować w zakresie od 50 do 300 °C.
| Numer katalogowy | 00028412 |
|---|---|
| Producent | RM Gastro |
| Model | FTLRT - 912 ETS |
| Gwarancja | 2 lata (pod warunkiem instalacji przez autoryzowany serwis oraz rejestracji urządzenia) |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 1200 mm |
| Głębokość | 900 mm |
| Wysokość | 280 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 22.5 kW |
| Temperatura minimalna | 50 °C |
| Temperatura maksymalna | 300 °C |
| Waga | 161.00 kg |

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.