Płyta grillowa elektryczna gładko-ryflowana 9 kW | Bartscher A370139 B
dodaj do przechowalni
Opis
Płyta grillowa GDP 980E-GR marki Bartscher
Płyta grillowa o powierzchni mieszanej – w 2/3 gładkiej i 1/3 ryflowanej umożliwia jednoczesne przygotowywanie grillowanych mięs i przypiekanych warzyw. Doskonale sprawdzi się w każdej profesjonalnej kuchni.
Wygląd i sterowanie
Płyta wykonana jest z wysokiej jakości stali niklowo-chromowej 18/10. Taka powierzchnia zapewnia bezpieczną i higieniczną obróbkę oraz minimalizuje przyklejanie się produktów do płyt. Urządzenie posiada 3 strefy grzewcze osobno regulowane. Regulacja temperatury możliwa jest w zakresie 50 – 300°C , co umożliwia sprawne i dokładne grillowanie.
Funkcjonalność
3 pola grzewcze są osobno sterowane przy pomocy ergonomicznych pokręteł, co znacznie ogranicza zużycie prądu, w przypadku potrzeby użycia w danym momencie tylko jednej lub dwóch z nich. O trybie pracy urządzenia informują lampki kontrolne. Przyspawana na stałe osłona antybryzgowa, a także dołączony pojemnik na tłuszcz zwiększają bezpieczeństwo oraz ułatwiają zachowanie higieny wokół urządzenia.
| Numer katalogowy | A370139 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Model | GDP 980E-GR |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal niklowo-chromowa |
| Szerokość | 990 mm |
| Głębokość | 580 mm |
| Wysokość | 310 mm |
| Wewnętrzna szerokość | 980 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 480 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc gazowa | 9 kW |
| Moc elektryczna | 9 kW |
| Temperatura minimalna | 50 °C |
| Temperatura maksymalna | 300 °C |
| Waga | 70.00 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.