Płyta grillowa elektryczna gładka - trzy strefy grzewcze | FTL - 712 ET3 | RM Gastro 00026849
dodaj do przechowalni
Opis
FTL - 712 ET3 to elektryczna płyta grillowa o 3 strefach grzewczych zamontowana na otwartej szafce. Jej powierzchnia robocza jest gładka, wykonana ze specjalnej, trudnościeralnej stali nierdzewnej.
Wykonanie
Płyta grillowa wykonana jest w całości z wysokiej jakości stali, a jej powierzchnia robocza wynosi 1160x510 mm. 15-mm grubość płyty roboczej gwarantuje idealne rozprowadzenie i utrzymywanie temperatury. Przyspawana na stałe osłona antybryzgowa, a także szuflada na tłuszcz zwiększają bezpieczeństwo oraz ułatwiają zachowanie higieny wokół urządzenia. Płyta przymocowana jest na praktycznej otwartej szafce, do której można dokupić drzwi.
Zasilanie
Płyta zasilana jest elektrycznie. Posiada 3 pola grzewcze, które są osobno sterowane przy pomocy ergonomicznych pokręteł, co znacznie ogranicza zużycie prądu, w przypadku potrzeby użycia w danym momencie tylko jednej lub dwóch z nich. O trybie pracy urządzenia informują lampki kontrolne. Temperaturę można regulować w zakresie od 50 do 300 °C.
| Numer katalogowy | 00026849 |
|---|---|
| Producent | RM Gastro |
| Model | FTL - 712 ET3 |
| Gwarancja | 2 lata (pod warunkiem instalacji przez autoryzowany serwis oraz rejestracji urządzenia) |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 1200 mm |
| Głębokość | 700 mm |
| Wysokość | 900 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 16.65 kW |
| Wymiary powierzchni roboczej | 1160x510 mm |
| Temperatura minimalna | 50 °C |
| Temperatura maksymalna | 300 °C |
| Waga | 150.00 kg |

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.