Płyta grillowa elektryczna gładka chromowana - trzy strefy grzewcze | FTL - 712 ETS3 | RM Gastro 00026850
dodaj do przechowalni
Opis
FTL - 712 ETS3 to elektryczna płyta grillowa o 3 strefach grzewczych zamontowana na otwartej szafce. Jej powierzchnia robocza jest gładka, wykonana ze specjalnej, trudnościeralnej stali nierdzewnej chromowanej SUPERCHROM.
Wykonanie
Płyta grillowa wykonana jest w całości z wysokiej jakości stali, chromowanej a jej powierzchnia robocza wynosi 1160x510 mm. 15-mm grubość płyty roboczej gwarantuje idealne rozprowadzenie i utrzymywanie temperatury. Przyspawana na stałe osłona antybryzgowa, a także szuflada na tłuszcz zwiększają bezpieczeństwo oraz ułatwiają zachowanie higieny wokół urządzenia. Płyta przymocowana jest na praktycznej otwartej szafce, do której można dokupić drzwi.
Chromowana płyta SUPERCHROM jest nieprzywieralna. Gwarantuje lepszą użyteczność, trwałość, możliwość cięcia bezpośrednio na płycie, łatwiejsze czyszczenie, kontrolę ciepła. Powoduje mniejszą emisję ciepła, tym samym mniejsze zużycie energii.
Zasilanie
Płyta zasilana jest elektrycznie. Posiada 3 pola grzewcze, które są osobno sterowane przy pomocy ergonomicznych pokręteł, co znacznie ogranicza zużycie prądu, w przypadku potrzeby użycia w danym momencie tylko jednej lub dwóch z nich. O trybie pracy urządzenia informują lampki kontrolne. Temperaturę można regulować w zakresie od 50 do 300 °C.
| Numer katalogowy | 00026850 |
|---|---|
| Producent | RM Gastro |
| Model | FTL - 712 ETS3 |
| Gwarancja | 2 lata (pod warunkiem instalacji przez autoryzowany serwis oraz rejestracji urządzenia) |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 1200 mm |
| Głębokość | 700 mm |
| Wysokość | 900 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 16.65 kW |
| Temperatura minimalna | 50 °C |
| Temperatura maksymalna | 300 °C |
| Waga | 150.00 kg |

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.