Płyta grillowa elektryczna chromowana na podstawie - gładka - 4 pola grzewcze | FTL - 916 ETS | RM Gastro 00026941
dodaj do przechowalni
Opis
FTL - 916 ETS to duża elektryczna płyta grillowa na podstawie otwartej, do której można dokupić drzwi i stworzyć dodatkową przestrzeń do przechowywania. Jej powierzchnia robocza jest gładka, wykonana ze specjalnej, stali chromowanej Superchrom.
Wykonanie
Płyta robocza ma wymiar 1505x650 mm i 20-mm grubość, co gwarantuje idealne rozprowadzenie i utrzymywanie temperatury. Przyspawana na stałe osłona antybryzgowa, a także szuflada na tłuszcz zwiększają bezpieczeństwo oraz ułatwiają zachowanie higieny wokół urządzenia.
Chromowana płyta SUPERCHROM jest nieprzywieralna. Gwarantuje lepszą użyteczność, trwałość, możliwość cięcia bezpośrednio na płycie, łatwiejsze czyszczenie, kontrolę ciepła. Powoduje mniejszą emisję ciepła, tym samym mniejsze zużycie energii.
Zasilanie
Płyta zasilana jest elektrycznie. Posiada 4 pola grzewcze, które są osobno sterowane przy pomocy ergonomicznych pokręteł, co znacznie ogranicza zużycie prądu, w przypadku potrzeby użycia w danym momencie tylko jednego z nich. O trybie pracy urządzenia informują lampki kontrolne. Temperaturę można regulować w zakresie od 50 do 300 °C.
| Numer katalogowy | 00026941 |
|---|---|
| Producent | RM Gastro |
| Model | FTL - 916 ETS |
| Gwarancja | 2 lata (pod warunkiem instalacji przez autoryzowany serwis oraz rejestracji urządzenia) |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 1600 mm |
| Głębokość | 900 mm |
| Wysokość | 900 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 30 kW |
| Temperatura minimalna | 50 °C |
| Temperatura maksymalna | 300 °C |
| Waga | 256.00 kg |

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.