Płyta grillowa elektryczna - 1/2 ryflowana, 1/2 gładka - na podstawie - 1100 | FTLR-558 ETS | RM Gastro 00030456
dodaj do przechowalni
Opis
FTLR-558 ETS to elektryczna płyta grillowa o 2 strefach grzewczych zamontowana na otwartej szafce. Jej powierzchnia robocza jest w połowie gładka i połowie ryflowana, wykonana ze specjalnej, trudnościeralnej stali chromowanej.
Wykonanie
Płyta grillowa ma wymiar 760x340 mm i wykonana jest w całości z wysokiej jakości stali SUPERCHROM. Płyta jest 16-mm grubości, co gwarantuje idealne rozprowadzenie i utrzymywanie temperatury. Chromowana płyta oznacza lepszą użyteczność, trwałość, możliwość cięcia bezpośrednio na płycie, łatwiejsze czyszczenie i mniejsze zużycie energii.
Funkcjonalność
Kuchnia zasilana jest energią elektryczną. Temperaturę można regulować w zakresie 50 -300°C. Pola grzewcze są osobno sterowane przy pomocy ergonomicznych pokręteł. O trybie pracy urządzenia informują lampki kontrolne. Przyspawana na stałe osłona antybryzgowa, a także szuflada na tłuszcz zwiększają bezpieczeństwo oraz ułatwiają zachowanie higieny wokół urządzenia.
Linia RM 1100
RM 1100 to linia przeznaczona do lokali gastronomicznych, w których przygotowuje się do 400 dań dziennie. Jest pierwszą „przelotową” linią, stworzoną, aby maksymalnie ułatwić dostęp do wszystkich zestawionych urządzeń. To co ją wyróżnia, to wielkość i możliwość ustawienia jako wyspy. Urządzenia z linii są modułowe, mają szerokość 400, 800 oraz 1100 mm i głębokość 550 i 1100 mm. W skład linii wchodzą kuchnie, piekarniki, płyty grillowe, frytkownice, patelnie muli funkcyjne, makaroniarki, szafki. Niektóre urządzenia są obustronne, więc świetnie sprawdzą się ustawione w centralnej części pomieszczenia.
| Numer katalogowy | 00030456 |
|---|---|
| Producent | RM Gastro |
| Model | FTLR-558 ETS |
| Gwarancja | 2 lata (pod warunkiem instalacji przez autoryzowany serwis oraz rejestracji urządzenia) |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 800 mm |
| Głębokość | 550 mm |
| Wysokość | 900 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Temperatura minimalna | 50 °C |
| Temperatura maksymalna | 300 °C |
| Waga | 84.00 kg |

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.