Płyta grillowa chromowana elektryczna 2/3 gładka, 1/3 ryflowana | 970x480 mm | FTHRC-90 E | Redfox 00025494

Wysyłka w: Sprawdź dostępność
Sprawdź dostępność Dostępność
Cena katalogowa:  8 362,77 zł brutto
U nas oszczędzasz:   1 254,42 zł brutto
Cena po rabacie: 7 108,35 zł brutto 7108.35
ilość szt.
dodaj do przechowalni
*Część asortymentu producent importuje zza granicy.

Opis

Płyta grillowa chromowana marki Redfox to profesjonalne urządzenie gastronomiczne umożliwiające bezpośrednie grillowanie lub smażenie potraw na powierzchni roboczej przy wykorzystaniu energii elektrycznej.

Urządzenie zostało wyposażone w płytę roboczą pokrytą chromem, co znacznie zmniejsza emisję ciepła, tym samym zmniejszając zużycie energii. Zastosowanie chromowanej płyty roboczej sprawia, że grill ma nieprzywierającą powłokę.

Dla zachowania wyjątkowego poziomu higieny płyta robocza jest spawana z rantem, co zapewnia szczelność oraz komfort pracy. Spawana konstrukcja znacznie ułatwia czyszczenie oraz sprawia, że urządzenie jest odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Płyta robocza o grubości 10 mm gwarantuje idealne rozprowadzenie i utrzymywanie temperatury. Potrawy przygotowywane na płycie szybko nabierają odpowiedni poziom wysmażenia, nie przypalając się.

Konstrukcja urządzenia została wykonana ze stali nierdzewnej, dzięki czemu płyta jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz jest łatwa w zachowaniu czystości.

Dla komfortu użytkowania płyta grillowa Redfox została wyposażona w 3 oddzielne strefy grzewcze, co umożliwia przygotowywanie 3 potraw w tym samym czasie. Dodatkowo gładko-ryflowana powierzchnia sprawia, że kucharz może dobrać odpowiedni sposób przyrządzania potraw. Zastosowanie ryflowanej powierzchni roboczej sprawia, że przygotowywane dania będą przypominać wyglądem potrawy przyrządzane na grillu węglowym.   

Płyta robocza została wyposażona w szufladę na tłuszcz, co gwarantuje, że powierzchnia robocza zawsze pozostaje czysta. Łatwe wyciąganie szuflady znacznie ułatwia użytkowanie urządzenia.

Sterowanie urządzeniem odbywa się przy pomocy wygodnych pokręteł - regulacja temperatury 50-300°C. Dodatkowo dla zachowania bezpieczeństwa urządzenie zostało wyposażone w kontrolę pracy i grzania oraz wyłącznik główny.

W zestawie:

  • łopatka

Numer katalogowy00025494
ProducentRedfox
ModelFTHRC-90 E
Gwarancja2 lata (pod warunkiem instalacji przez autoryzowany serwis oraz rejestracji urządzenia)
Materiał wykonaniastal chromowana
Szerokość990 mm
Głębokość540 mm
Wysokość220 mm
ZasilaniePrąd
Napięcie400 V
Moc elektryczna9 kW
Temperatura minimalna50 °C
Temperatura maksymalna300 °C
Powierzchnia robocza97x48 cm cm2
Waga69.00 kg

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl