Płyta grillowa GPL 320E-G | Bartscher A370131 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | A370131 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 330 mm |
| Głębokość | 625 mm |
| Wysokość | 450 mm |
| Wewnętrzna szerokość | 320 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 480 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 3 kW |
| Temperatura minimalna | 50 °C |
| Temperatura maksymalna | 300 °C |
| Sterowanie | mechaniczne |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.