Płyta grillowa GDP 320G-G | Bartscher A3700331 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | A3700331 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal niklowo-chromowa |
| Szerokość | 325 mm |
| Głębokość | 580 mm |
| Wysokość | 310 mm |
| Zasilanie | Gaz |
| Moc gazowa | 4 kW |
| Temperatura minimalna | 50 °C |
| Temperatura maksymalna | 270 °C |
| Waga | 24.00 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.