Płyta grillowa 650 600G-G | Bartscher 1152273 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 1152273 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal niklowo-chromowa |
| Szerokość | 600 mm |
| Głębokość | 702 mm |
| Wysokość | 495 mm |
| Zasilanie | Gaz |
| Moc gazowa | 13 kW |
| Rodzaj gazu | Propan-Butan |
| Temperatura minimalna | 80 °C |
| Temperatura maksymalna | 280 °C |
| Waga | 51.40 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.