Płyta grill. 650 szer. 600 1/2-1/2 | Bartscher 115120 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 115120 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 600 mm |
| Głębokość | 650 mm |
| Wysokość | 295 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 7.8 kW |
| Wymiary powierzchni roboczej | 596 x 555 mm |
| Typ powierzchni roboczej | 1/2 gładka , 1/2 ryflowana |
| Waga | 51.00 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.