Plyta grill. 600, B600, gladka HV | Bartscher 132125 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 132125 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 600 mm |
| Głębokość | 600 mm |
| Wysokość | 290 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Moc elektryczna | 7.2 kW |
| Wymiary powierzchni roboczej | 590 x 440 mm |
| Typ powierzchni roboczej | gładka |
| Waga | 47.00 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.