Płyta elektryczna 1K1500 | Bartscher 150320 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 150320 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 305 mm |
| Głębokość | 245 mm |
| Wysokość | 85 mm |
| Średnica | 185 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 1500 W |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 1 |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Waga | 2.10 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.