Pł. grill. gaz.600 B600 gładka | Bartscher 1311813 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 1311813 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 600 mm |
| Głębokość | 600 mm |
| Wysokość | 290 mm |
| Zasilanie | Gaz |
| Moc gazowa | 7.6 kW |
| Rodzaj gazu | Gaz ziemny, Propan-Butan |
| Wymiary powierzchni roboczej | 590 x 440 mm |
| Waga | 49.00 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.