Pł. grill. gaz. 600, B400 gładka | Bartscher 1311413 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 1311413 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 400 mm |
| Głębokość | 600 mm |
| Wysokość | 290 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 4.6 kW |
| Rodzaj gazu | Propan-Butan |
| Wymiary powierzchni roboczej | 390 x 440 mm |
| Typ powierzchni roboczej | gładka |
| Waga | 33.20 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.