Piec konwekcyjny MF6430 | Bartscher 121782 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 121782 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 600 mm |
| Głębokość | 650 mm |
| Wysokość | 620 mm |
| Wewnętrzna szerokość | 450 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 405 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 380 mm |
| Wymiar półki | 440x375 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 2.7 kW |
| Temperatura minimalna | 25 °C |
| Temperatura maksymalna | 250 °C |
| Liczba półek | 6 szt. |
| Rozmiar blachy | 435x352 mm |
| Wyposażenie pieca | Sterowanie elektroniczne |
| Nawilżanie | Tak |
| Ilość wentylatorów | 1 szt. |
| Oświetlenie | Tak |
| Waga | 50.20 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.