Piec konwekcyjny AT90-DIG | Bartscher A120799 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | A120799 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Model | AT90-DIG |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 595 mm |
| Głębokość | 615 mm |
| Wysokość | 575 mm |
| Wewnętrzna szerokość | 460 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 370 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 350 mm |
| Liczba półek | 4 szt. |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 2.67 kW |
| Temperatura minimalna | 50 °C |
| Temperatura maksymalna | 300 °C |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Wskaźnik temperatury | zewnętrzny cyfrowy |
| Waga | 37.00 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.