Piec konwekcyjny AT110 | Bartscher 120789 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 120789 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Model | AT110 |
| Szerokość | 460 mm |
| Głębokość | 575 mm |
| Wysokość | 465 mm |
| Wewnętrzna szerokość | 350 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 290 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 275 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 2.7 kW |
| Temperatura minimalna | 50 °C |
| Temperatura maksymalna | 300 °C |
| Liczba półek | 3 szt. |
| Rozmiar blachy | GN 1/2 |
| Odległość między prowadnicami | 70 mm |
| Wyposażenie pieca | Sterowanie manualne |
| Nawilżanie | Nie |
| Ilość wentylatorów | 1 szt. |
| Oświetlenie | Nie |
| Waga | 25.50 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.