Piec konwekcyjno-parowy Silversteam 7xGN 1/1 9,6 kW | Bartscher 116728 B
dodaj do przechowalni
Opis
Piec konwekcyjno-parowy Bartscher Silversteam 7111M to wszechstronny sprzęt, który pozwala na przyrządzanie wielu potraw jednocześnie. Wyposażony w 7 par prowadnic w formacie 1/1 GN, stanowi doskonałe rozwiązanie dla restauracji, hoteli, stołówek i wszelkich lokali gastronomicznych, które chcą w prosty sposób usprawnić pracę kuchni i rozbudować swoją kartę dań. Model sterowany manualnie.
Materiał wykonania
Urządzenie zostało wykonane ze stali chromowo-niklowej 18/10. Ten wytrzymały, odporny na korozję stop znakomicie sprawdza się w profesjonalnej gastronomii. Jest kwasoodporny, w związku z czym nie wchodzi w reakcję z żywnością, nie wpływa też na jej smak ani zapach. Dodatkowo stal chromowo-niklowa jest łatwa do utrzymania w czystości, co ma szczególne znaczenie podczas intensywnego użytkowania w kuchni.
Sterowanie
Zaletą tej wersji pieców Silversteam jest wygodna, nieskomplikowana obsługa. Manualne sterowanie piecem pozwala łatwo dostosowywać parametry pieczenia, takie jak tryb obróbki, temperatura, poziom wilgotności czy czas, przy pomocy praktycznych pokręteł. Parametry te wyświetlane na cyfrowym ekranie LED w dolnej części panelu.
Ergonomia i czyszczenie
Piec został zaprojektowany w taki sposób, by ułatwić jego czyszczenie i zachowanie wymaganej higieny. Dla dokładnego umycia pieca możliwe jest proste wymontowanie prowadnic z komory. Wewnętrzną szybę można zdjąć na czas czyszczenia drzwi.
W zestawie
- 1 ruszt 1/1 GN
- 1 blacha 1/1 GN
- 1 wąż doprowadzający wodę
| Numer katalogowy | 116728 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 885 mm |
| Głębokość | 825 mm |
| Wysokość | 855 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 9.6 kW |
| Temperatura minimalna | 50 °C |
| Temperatura maksymalna | 280 °C |
| Liczba półek | 7 szt. |
| Rozmiar blachy | GN 1/1 |
| Wyposażenie pieca | Sterowanie manualne, Wentylator z autorewersem |
| Wytwarzanie pary | natrysk |
| Ilość wentylatorów | 2 szt. |
| Rewers wentylatora | Tak |
| Waga | 103.00 kg |
| System myjący | Nie |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.