Piec konwekcyjno-parowy Silversteam 10xGN 1/1 17,4 kW z automatycznym myciem | Bartscher 117766 B
dodaj do przechowalni
Opis
Piec konwekcyjno-parowy Bartscher Silversteam P-10111DRS to wszechstronny sprzęt, który pozwala na przyrządzanie wielu potraw jednocześnie. Wyposażony w 10 par prowadnic w formacie 1/1 GN, stanowi doskonałe rozwiązanie dla restauracji, hoteli, stołówek i wszelkich lokali gastronomicznych, które chcą w prosty sposób usprawnić pracę kuchni i rozbudować swoją kartę dań. Piec z serii Silversteam P zapewnia szybsze nagrzewanie i ponowne nagrzewanie. Model z automatycznym systemem mycia.
Materiał wykonania
Urządzenie zostało wykonane ze stali chromowo-niklowej 18/10. Ten wytrzymały, odporny na korozję stop znakomicie sprawdza się w profesjonalnej gastronomii. Jest kwasoodporny, w związku z czym nie wchodzi w reakcję z żywnością, nie wpływa też na jej smak ani zapach. Dodatkowo stal chromowo-niklowa jest łatwa do utrzymania w czystości, co ma szczególne znaczenie podczas intensywnego użytkowania w kuchni.
Sterowanie
Atutem pieców Silversteam marki Bartscher jest ich prosta, intuicyjna obsługa. Dzięki temu ich użytkowanie nie wymaga czasochłonnych szkoleń – z łatwością używać ich mogą mniej doświadczeni pracownicy.
Urządzenie wyposażono w dotykowy panel sterujący oraz wygodny, obrotowy regulator. Za ich pomocą można wybrać jedną z zaprogramowanych receptur lub manualnie określić tryb obróbki, temperaturę, wilgotność, prędkość wentylatora czy czas pieczenia.
Funkcje
- Rack Control
Funkcja Rack Control zapewnia łatwiejszą kontrolę nad przyrządzanymi daniami, kiedy w piecu znajduje się wiele o różnym czasie obróbki. Dzięki niej możliwe jest niezależne ustawienie czasu przyrządzania dla potraw pieczonych na różnych poziomach. W miarę upływu tego czasu system wskazuje, którą blachę należy wyjąć.
- Easy Service
Funkcja Easy Service pozwala przygotować kilka dań w taki sposób, by wszystkie były gotowe do podania w tym samym momencie. Po skonfigurowaniu tej funkcji urządzenie informuje, kiedy należy umieścić w piecu poszczególne potrawy.
- Delta-T
Piec jest wyposażony w przyłącze sondy termicznej, która pozwala stale kontrolować temperaturę rdzenia potrawy i automatycznie kończyć obróbkę po osiągnięciu jej określonego poziomu. Z kolei tryb Delta-T umożliwia powolne pieczenie w niskiej temperaturze, którą urządzenie będzie utrzymywać przez ustawiony czas.
Ergonomia i czyszczenie
Piec Bartscher Silversteam P-10111DRS jest wyposażony w automatyczny, 3-stopniowy system mycia z programem suszenia. Umożliwia on dopasowanie długości i intensywności mycia do stopnia zabrudzenia.
Piec został zaprojektowany w taki sposób, by ułatwić jego czyszczenie i zachowanie wymaganej higieny. Dla dokładnego umycia pieca możliwe jest proste wymontowanie prowadnic z komory. Wewnętrzną szybę można zdjąć na czas czyszczenia drzwi.
W zestawie
- 1 ruszt 1/1 GN
- 1 blacha 1/1 GN
- 1 wąż doprowadzający wodę
- 1 wąż doprowadzający środek czyszczący
| Numer katalogowy | 117766 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 800 mm |
| Głębokość | 830 mm |
| Wysokość | 1065 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 12.6 kW |
| Temperatura minimalna | 50 °C |
| Temperatura maksymalna | 300 °C |
| Liczba półek | 10 szt. |
| Rozmiar blachy | GN 1/1 |
| Wyposażenie pieca | Sterowanie elektroniczne, Automatyczny system myjący, Wentylator z autorewersem |
| Wytwarzanie pary | natrysk |
| Ilość wentylatorów | 3 szt. |
| Rewers wentylatora | Tak |
| Oświetlenie | Tak |
| Waga | 87.20 kg |
| System myjący | Tak |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.