Piec konwekcyjno-par. Silversteam 5230D | Bartscher 117623 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 117623 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 620 mm |
| Głębokość | 780 mm |
| Wysokość | 675 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 3.3 kW |
| Temperatura minimalna | 50 °C |
| Temperatura maksymalna | 300 °C |
| Liczba półek | 5 szt. |
| Rozmiar blachy | GN 2/3 |
| Odległość między prowadnicami | 74 mm |
| Wyposażenie pieca | Sterowanie elektroniczne, Wentylator z autorewersem |
| Wytwarzanie pary | natrysk |
| Ilość wentylatorów | 1 szt. |
| Rewers wentylatora | Tak |
| Oświetlenie | Tak |
| Waga | 58.60 kg |
| System myjący | Nie |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.