Piec do pizzy przelotowy/tunelowy 1-komorowy 1x32 cm | Bartscher 2002203 B
dodaj do przechowalni
Opis
Atrakcyjny cenowo mały piec przelotowy do pizzy marki Bartscher.
Dzięki przelotowemu piecowi do pizzy upieczemy nie tylko ten włoski klasyk, ale i bagietki z dodatkami, a także tosty. Indywidualna regulacja prędkości taśmy transportowej sprawi, że każde danie będzie pyszne i chrupiące.
Cechy urządzenia:
- prędkość taśmy: regulowana w 10-stopniowej skali,
- prędkość taśmy: ok. 2 do 14 minut,
- wersja taśmy transportowej: kratka,
- wsad: Ø 32 cm,
- grzałka górna i dolna z osobną regulacją,
- materiał komory: stal nierdzewna.
| Numer katalogowy | 2002203 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Sterowanie | elektromechaniczne |
| Wskaźnik temperatury | zewnętrzny analogowy |
| Szerokość | 472 mm |
| Głębokość | 1045 mm |
| Wysokość | 400 mm |
| Wewnętrzna szerokość | 360 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 450 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 85 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 3.5 kW |
| Temperatura minimalna | 70 °C |
| Temperatura maksymalna | 250 °C |
| Ilość komór | 1 szt. |
| Oświetlenie | Nie |
| Waga | 21.90 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.