Piec do pizzy ST415 | Bartscher 2002102 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 2002102 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 565 mm |
| Głębokość | 585 mm |
| Wysokość | 265 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 2000 W |
| Temperatura minimalna | 50 °C |
| Temperatura maksymalna | 350 °C |
| Ilość komór | 1 szt. |
| Ilość komór | 1 szt. |
| Waga | 20.45 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.