Piec do pizzy ST350 TR | Bartscher 203515 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 203515 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Szerokość | 500 mm |
| Głębokość | 420 mm |
| Wysokość | 215 mm |
| Wewnętrzna szerokość | 350 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 345 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 70 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 1750 W |
| Temperatura minimalna | 50 °C |
| Temperatura maksymalna | 300 °C |
| Ilość komór | 1 szt. |
| Oświetlenie | Nie |
| Waga | 14.55 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.