Piec do pizzy NT 622VS | Bartscher 2002094 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 2002094 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Model | NT 622VS |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Szerokość | 930 mm |
| Głębokość | 835 mm |
| Wysokość | 730 mm |
| Wewnętrzna szerokość | 620 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 620 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 140 mm |
| Temperatura minimalna | 85 °C |
| Temperatura maksymalna | 450 °C |
| Ilość komór | 2 szt. |
| Waga | 151.60 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.