Piec do pizzy NT 501 | Bartscher 2002018 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 2002018 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Model | NT 501 |
| Szerokość | 800 mm |
| Głębokość | 750 mm |
| Wysokość | 360 mm |
| Wewnętrzna szerokość | 505 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 530 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 110 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 4 kW |
| Temperatura minimalna | 85 °C |
| Temperatura maksymalna | 450 °C |
| Ilość komór | 1 szt. |
| Waga | 44.60 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.