Piec do pizzy Mini Plus | Bartscher 203530 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 203530 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 575 mm |
| Głębokość | 525 mm |
| Wysokość | 270 mm |
| Wewnętrzna szerokość | 410 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 370 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 90 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 2000 W |
| Temperatura minimalna | 0 °C |
| Temperatura maksymalna | 400 °C |
| Ilość komór | 1 szt. |
| Oświetlenie | Tak |
| Waga | 27.20 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.