Piec do pizzy Mini Plus 2 | Bartscher 203535 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 203535 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Sterowanie | mechaniczne |
| Szerokość | 570 mm |
| Głębokość | 550 mm |
| Wysokość | 475 mm |
| Wewnętrzna szerokość | 410 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 370 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 90 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 3.4 kW |
| Temperatura minimalna | 0 °C |
| Temperatura maksymalna | 400 °C |
| Ilość komór | 2 szt. |
| Oświetlenie | Tak |
| Waga | 41.80 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.